Access Beden Prosesleri Atölyesi

Bedenin hafızası vardır. Geçmiş yaşamlarımızdan ve şimdiki yaşamımızdan taşıdığımız ve bizi bloke eden duygu düşünce ve inanç kalıplarımızın hücrelerimizde ve bedenimizde yarattığı etkileri çözen çok güçlü bir çalışmadır. 55 beden prosesi vardır. Seans sırasında hangilerinin kullanılacağı  enerjetik olarak algılanır ve bedenin ihtiyaç duyduğu prosesler uygulanır.

 1. BEDENE KAOS AŞILANMASI
 2. GENÇLİK AŞISI
 3. DÜZEN NOKTALARININ YOK EDİLMESİ
 4. ELİMİNASYONLAR
 5. BAĞIŞIKLIĞIN AKTİVE EDİLMESİ
 6. RADYOAKTİF BAŞLANGICIN YOK EDİLMESİ
 7. GENETİK MOLEKÜLER YAPILAR
 8. SİNİR HÜCRELERİ VE KELLİK
 9. ÖFKE VE  KIZGINLIK BLOKAJ NOKTALARI
 10. CİNSEL İSTEKSİZLİK
 11. SABİT ÖFKE
 12. GÖRÜŞ GÜCÜ
 13. İŞİTME GÜCÜ
 14. DENGE
 15. DİRENÇ
 16. BMM KOPYALAMA BİO TAKLİTÇİLİK
 17. BEYİN KAPASİTESİ ARTTIRMA
 18. HÜCRESEL HAFIZA:  Eski yada yeni fiziksel travmalar, ameliyatlar gibi hasarlı dokuların etkisini geri çevirmek için ilgili bölge üzerine elle yapılan bir uygulamadır. Travmanın hücredeki kilidini açar ve darbenin hafızasını silerek, travma öncesine geri döndürür.
 19.  MTVSS: Access beden proseslerinin içinde en çok kullanılan ve etkisi güçlü olan proseslerden birisidir. Bedenin hemen hemen her tür işlevsel bozukluğunda kullanılan aynı zamanda bağışıklık sistemini de güçlendiren tüm beden üstünde elle yapılan bir uygulamadır.
 20. HEPAD: Sahip olduğunuz her sabit bakış açısı için farkındalığı kesmek zorunda kalırsınız. Her ne zaman sabit bakış açılarıyla farkındalığınızı kesiyor, kendinizi durduruyor, yavaşlatıyor, ilişkileriniz, işleriniz dağılıyor, felçli gibi hareketsiz ve seçimsiz duruyorsanız, köreliyor ve yaratım yerine yıkımdan işliyorsanız bu proses bunların kilidini açmakla ilgilidir. Aynı zamanda bedende ağrı yaratan şeylerin büyük miktarını HEPAD lar oluşturur, bunları da elimine eder.
 21. MANYETİK SEKS MÜHÜRLERİ
 22.  STD: HEPAD larla birlikte çalıştırılan genellikle cinsellikle ilgili sorunlarda, hastalıklarda, istismarlarda ve cinsel isteksizlikte kullanılır.
 23.  BİLİNÇ A. : Bedenlenme aslında tüm realiteye bedenlenmektir, bu prosesle tüm bu realiteye bilinçli bedenlenme olarak tezahür etmenin kilidini açar. Bu kilitli kaldığınız realiteyi değiştirmeyi kolaylaştıracak olan beden prosesidir.
 24. AĞRI KESİCİ
 25. ANAFİLAKTİK ŞOK VE GEVŞEMENİN DÖRDÜLÜ : Fazla çalışmaktan ya da yoğun kaslardan oluşan ağrılı bölgeye elle yapılan pratik uygulamadır. Kramplarda yada safra kesesi sorunlarında da kullanılabilir. Ayrıca Anaflaktik şok yaşayan kişilerin bu durumunu değiştirebilir. Bazen yargılama yada başkalarının dayattığı bakış açıları nedeniyle de beden şoka girebilir. Bu durumda da işe yarar. Beden yada seslerini çok çalıştıran dansçılar, şarkıcılar, sporcular, aşırı çalıştırılan hayvanlarda da kullanılabilir.
 26. EKSİ BİR’İN KARE KÖKÜ: Soğuk algınlığı ve nezleyi birkaç saatte elimine eder ve bütün Bağışıklık sistemini güçlendirerek bir daha bu realitenin normal hastalıkları olarak kabul edilen şeylerin dinamik biçimde üstesinden gelmesine ve böylece tekrar hastalanmama eğiliminde olmanıza izin veren pratik bir uygulamadır. Ayrıca uykusuzluk, kireçlenme, epilepsi gibi durumlarda kullanılabilir.
 27.  LENF BEZLERİ UYUMSUZLUK VE TUTARSIZLIKLARI: Lenf bezleri ve salgı bezleri sistemi içinde yer alan her tür durumda, öncelikle işitme, kulaklar ve sinüs tıkanma da işe yarayacak bir uygulamadır. Varis, gut hastalığı gibi durumlarda da etkili olduğu geri bildirilmiştir.
 28. DM ve MD: Her tür molekülle konuşarak (beden, gıda, eşya, vs) Tezahür ettiren, onaran ve artıran ile azaltan ve yok eden olarak iki türlü kullanımı olan bir beden prosesidir. Örneğin, bedende istenmeyen ne varsa; kistler, urlar, yağlar, selülit, ödem, şişlik, vs azaltır ya da yok eder. Ya da bedende eksik olan şeylerin ortaya çıkması, değişmesi yada artması için, örneğin kıkırdak kaybı, bedendeki demir eksikliği gibi bunların artmasına yada tezahür etmesini sağlar. Aynı zamanda cüzdanlarda para tezahür ettirmek için de kullanılabilir.
 29. TSS: Hem fiziksel hem de duygusal travmaları çözer. Özellikle bir konuya takılı kalınmışsa, sürekli geriye dönüp duruluyorsa bunu bitirir.(Kaza anı şoku, ölümle kayıp, büyük duygusal travmalar gibi, aşk acısı, vs). Hem beden üstünde elle uygulama yapılabilirken hem de sözel olarak kullanılabilir, hatta Bars esnasında da çalıştırılabilir. Gerçekten çok etkili olan önerdiğim ve en çok kullandığım proseslerden birisidir. Ayrıca kemik eğriliği, osteoporoz, skolyoz, titreme, parkinson gibi durumlarda da kullanılır.
 30.  TSS OF DISP&I:  Alkol yada uyuşturucu kullananlara yada mükemmeliyetçilikten işleyenlere uygulanabilen bir beden prosesidir. Uyuşturucu ve alkol etkisi altındayken herkesi algılar ve yargılamaları emersiniz. Farkındalığı ise kesersiniz. Ayrıca her ne zaman alkol yada uyuşturucu etkisi altındayken karar verip,   yargılayıp, hesaplayıp hüküm vermişseniz bunları da bedeninize kilitlersiniz. Uyuşturucu etkisinin diğer bir şeklide mükemmeliyetçiliktir. Bu da benzer etkiyi yapar. Sadece farkında olmak yerine her şeyi emersiniz ve bunlar üstünüze yapışır ve bunlara erişmeniz, açıp çözmeniz çok zor olur.
 31. DEVRE SİSTEMİ: Bedenleri bir çeşit travma nedeniyle zarar gören, acı çeken insanlarda ve hayvanlarda işe yaramaktadır. Bu uygulama fiziksel olarak bedene uyumlanmış ve aynı zamanda diğer boyutlar, realiteler ve belki de beden tipleri boyunca yer alan sinirsel, sinaptik tepki sistemleriyle bağlantılı olarak çalışmaları için yapılmaktadır. Ameliyat yada kesik olan bir yer, içindeki devreyi de keser, bu proses onu iyileştirir. Nöbet geçirmekte olan insanlarda da işe yarar. Hem beden üzerine elle uygulanabilir hem de barlarla beraber çalıştırılabilir. OTİZM, ADD, ADHD ve OCD gibi durumlarda barsları çalıştırırken bu prosesi ve 10. Proses olan TSS birlikte çalıştırıldığında çok daha derine inen etki elde edilir. O nedenle bu prosesle 10 numaralı prosesin birlikte aynı günde alınmasını tavsiye ederim. Bars esnasında bu iki beden prosesi sözel olarak ilave edilebiliyor.
 32.  TST : Bu proses çözülemeyen ağrı ya da hareket etme zorluğu çeken travmalarda, özellikle tekrar eden travma geçmişi olan insanlarda kullanılır. Bedendeki tüm travmanın etkisini yok eder. Sporculara uygulanabileceği gibi süreklilik arz eden yoğun zahmetli ya da aşırı zahmetli işlerde çalışan kişiler içinde kullanılabilir. Özellikle süreklilik arz eden travmalarda kişi acıya adapte olup sanki normalmiş gibi işlevselliğini yitirdiği ve böylece ek travma yarattığı durumlarda özellikle bu proses önerilir. Ayrıca, kemik eğriliği, osteoporoz, skolyoz, bel fıtığı gibi durumlarda da kullanılır.
 33. TMOBPP: Fiziksel felç yada felçli gibi donup kalınan durumların eliminasyonu için kullanılabilir .
 34. KARŞIT BOYUTLULUK: Diğer boyutların bedeninize bir bakış açısı vermesi ve bunun bedeninizi orada olduğu kadar burada da etkilemesidir. Başka bir gerçeklikte bedeniniz hastaysa bu hastalık burada ki bedende de karşılığını bulacak ve aynısını yaratacaktır. Bu proses hem burada hem diğer boyutlardaki konuları çözmüş olur. Özellikle boyun veya bel ağrısı çeken insanlar (özellikle değişimli ağrıyorsa) bu uygulama için en önemli adaylardır. Çok fazla hareket zorluğu ve sertlik yaratan pek çok kısıtlamada da kullanılabilir. Kurtulamıyor muşunuz gibi görünen bazı şeyler içinde bu uygulama uygundur.
 35. BEDENLERE NEŞE YÜKLEMESİ
 36. İŞLEVSEL VE YAPISAL BÜTÜNLÜK
 37. NEFES VE SOLUNUM
 38. DNA ELİMİNASYONU
 39. DÖLLENME:  Üremeyle ilgili olmakla beraber insana kendisinden yeniden tezahür etmesini de kolaylaştıran bir beden prosesidir.
 40. ESNEKLİK VE ONARIM
 41. DUYGUSAL YOĞUNLUK ONARIMI
 42. BEDEN VE ALAN
 43. BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ
 44. YERYÜZÜ İLE BİRLİĞİN ONARIMI
 45. SAHNEDEN ÇEKİL: Özellikle yaşlı insanlarda yada koma gibi ağır durumda olan ne iyileşen ne de ölen arada kalmış kişilerde kullanıldığında, o kişiye bir seçimi olduğu hatırlatılmış olur, bu prosesle kişi ya iyileşir yada ölür.
 46. TOKSİT ATMA
 47. ZAMAN ALGISI
 48. GÖRÜŞ GÜCÜ: Bu beden prosesi ardışık olarak en az 3 kez uygulandığında gözlüğünüze veda edebilirsiniz. Görüşü engelleyen ne varsa bunları düzeltir. Aynı zamanda bizim için gerçek olan ancak görmeyi ret ettiğimiz yerlerde de çalışır.
 49. GENETİK HASTALIKLAR: Genetik hastalıklarda ve hasarlı dokularda travma prosesleriyle birlikte beden üstünde kullanılabilir. Manik – Depresif bozukluk, bunama. Parkinson ve şizofreni gibi mental sorunlar yaşayan kişilerde Barlarla beraber çalıştırılabilir.
 50. KUŞATILAN ORGANLAR: Karaciğerde birikmiş olan öfkeden tutun, büyü vs tesiri altındaysanız tüm bunlara neden olan tuhaf enerjlerden beden temizlenir. Ayrıca kalp sorunları gibi bedeninizde yaşadığınız birçok sorun da yine kullanılabilir.
 51. PLASTİK KAPLAMA
 52. TES : Bu uygulama gücümüzün dışına sürüklendiğimiz ve gelişmek değil sadece hayatta kaldığımız durumlarda bedenlenmedeki güçsüzlük yalanlarına izin veren yerlerin iptal edilmesine yardımcı olur. Bedenlerle ilgili her tür durumda kullanılabilir. Baş ağrısı, omurga eğriliği gibi çok sayıda durum için kullanılabilir.
 53. ALERJİLER
 54. YÜZ GERME
 55. TİMUS: Bağışıklık sistemini güçlendirir, bizim için asıl ve gerçek olan farkındalık kaynağını güçlendirir. Aynı zamanda ruhsal aerobik gibidir.

 

* Uyarı ! Hiçbir faaliyetimiz tedavi amacı taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Hastalık ve tedavi gerektiren sorularınız için lütfen doktorunuza danışınız.


Leave a Comment