Key

Son yıllarda beyin-bilinç -zihin anlayışında çok büyük değişiklikler olmakta.

Bu değişiklikler bütünsel bilgi ağını destekler nitelikte bir nöro-zihin kuramına geçiştir. Nöron kuramcılarına göre, yüz milyar nörondan oluşan organ beyindi; nöro-zihin kuramcılarına göre ise bilinç iki üzeri yüz milyar olasılık içeren bir bilgilendirme sistemi bütünüdür. Yani beyin, zihin yaratan organdır. Nöro-zihin ise beyin ile bilgilendirme ağı arasındaki bağlantıdır. Yani bir organizasyon ağıdır.

Laniakea, tüm evrenin enerji olduğunu, her bir noktasının birbiriyle bağlantılı ve bütünsellik içinde olduğunu ortaya koyan bilim insanları tarafından keşfedilmiş (ki bütün kadim bilgiler bunu anlatır) bize göre son yılların çok kıymetli bir kavramıdır. Bundan sonraki yaşamımızda madde esaslığından değil, enerjinin esaslığından yola çıkmak zorundayız. Madde dünyasında yaşamımıza enerji olarak ne kadar yükleme yaparsak diğer boyutlardaki yaşamımız o ölçüde rahat ve kolay olacaktır.

KEY, Laniakea teorisinden çalışır. İşte KEY çalışması bu bakış açısıyla ortaya çıktı. Gülriz Andıç’ a bir kanal bilgisi olarak gelmiştir. (şu ana kadar kullanılan hiçbir enerji alanına ait olmayıp yepyeni bir kanal bilgisidir.) Bu kanal, bir şehir şamanı olan Tuba Alieviç tarafından sistematize edilerek bir yöntem haline getirilmiştir.

KEY alanı, sürekli ÇOŞKU ve NEŞE yaratmaktadır. Aynı zamanda canlı bir organizma gibi kişiye göre sürekli evrilmektedir.

Amacımız insanı, organ olan beynin sınırlarından alıp bilgilendirme ağı olan zihnin sınırsızlığına ulaştırmaktır. Çünkü düşünce; genden, inançtan ve maddeden üstündür. Maddeyi, biyolojiyi ve bilinci değiştirme yeteneği vardır.

Dönüşümün en güzel örneği bir tırtılın kelebeğe dönüşmesidir. Kelebek olacak tırtıl önce kendi kabuğundan vazgeçer. Varlığını, gelecekteki varlığı için bırakması gerekir. Bilindiği üzere, tırtılın kelebek olması için yeterince hayalci hücreleri olması gereklidir. Hayalci hücreler ise tırtıl olmaktan sıkılan hücrelerdir. Durumlarından rahatsızdırlar, farklıdırlar, böylece büyür, gelişir ve ölmeden önce ölmeyi seçerler. Ölmeden önce ölüp yepyeni hücrelerde yaşamayı ve yaşatmayı seçerler. Eğer bu hücrelerin sayısı belirli bir eşiği aşarsa kelebek olur. Yani ölümden sonra yeni bir dünya…

KEY hayalci hücrelerinizin sayısını arttırmaya, kelebek olup kendinize ve dünyaya bir kelebek etkisi yaratmaya hizmet eden bir kanal bilgisi ve yöntemidir.

İş ve özel yaşamınızda neyi değiştirmek istiyorsunuz?

İlişkiler, para ve diğer konular…

Her şeyin anahtarı olan KEY ile dönüşür.

Hem de kolaylıkla ve hemen…