Regresyon Atölyesi

Regresyon bir sorunu kaynağından düzeltmek anlamına gelir. Ruhumuz, eski yaşam anılarını, şu andaki hayatta bir anlam ifade edecek şekilde yeniden yaratarak tekrar tekrar bedenlenir.

Geçmiş Yaşam Regresyon çalışması derinlerde saklı kalmış, bitmemiş işleri tamamlayarak şifaya kavuşmaya ve geçmişin izlerini temizlemeye yardım eder. Regresyon çalışması ve Geçmiş Yaşam Regresyonu; depresyon, fobiler, kaygı, endişe, açıklanamayan ağrılar, panik atak, travma sonrası stres, takıntılı düşünceler, karma temizliği, ayrıca enerji alanının davetsiz enerjilerden temizlenmesi durumlarında çok etkili bir çalışmadır.

Regresyon çalışması ile aynı zamanda şimdiki hayatınızda yaşanmış olan taciz, dayak ve sevilen birinin ölümü gibi kişide iz bırakmış olan deneyimleri çözümleyerek, bunların olumsuz izlerini dönüştürmek mümkün.

Migren, tekrarlayan kabuslar veya bir diz problemi, bize geçmiş yaşamımızda geçirdiğimiz bir kazayı veya yarayı anlatıyor olabilir.

Şu anda huzurlu bir hayat yaşamaktan bizi alıkoyan bir boğaz ağrısı, geçmiş hayatımızda yaşanmış bir tıkanma veya boğulma olayından kaynaklanıyor olabilir.

Geçmiş hayatlarımızdan gelen travmatik anılar, şimdiki yaşamımıza, anksiyete, panik atak, öfke, depresyon, fobiler, takıntılar, tekrarlayan ilişki problemleri, kabuslar, bloke olmuş duygular ve açıklanamayan fiziksel ağrılar olarak gelir.

Geçmiş Yaşam Regresyonu şimdiki hayatımızı etkileyen geçmiş hayatımıza şifalandırarak bizi rahatlatıyor ve derin bir ruhsal dönüşüm sağlıyor.

* Uyarı ! Hiçbir faaliyetimiz tedavi amacı taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgiler ziyaretçileri bilgilendirmek amaçlı olup sağlık hizmeti niteliğinde değildir. Verilen bilgiler hiçbir şekilde tanı ve tedavi amaçlı kullanılmamalıdır. Hastalık ve tedavi gerektiren sorularınız için lütfen doktorunuza danışınız


Leave a Comment