0507 365 65 15

Bireylere Özel Kurumsal Hizmleter

Kayra Gelişim > Bireylere Özel Kurumsal Hizmleter

1) KARİYER PLANLAMA:

İş yaşamındaki mutluluğumuzun anahtarı kişisel mükemmelliğimizi işimize yansıtmamızla doğru orantılıdır. Gelmiş geçmiş en başarılı iş adamlarının sırrı burada gizlidir. Kötü sektör yoktur. Sınırlayıcı inançları nedeniyle, başarı yerine başarısızlığı seçmiş olan insanlar vardır.

Peki sizin kişisel mükemmelliğinizi yansıtabileceğiniz iş alanları nelerdir?, Bu alanlarda siz nasıl bir fark yaratabilir siniz?, İşe Nerden Başlamalısınız?; Hedef ulaşmak için nelere ihtiyacınız var?

Tüm bu sorularınızın cevaplarını çeşitli uygulamalar ve bilimsel analizler sonucu alacağınız atölye çalışmasına sizi en kısa zamanda bekleriz.

2) PROFESYONEL KOÇLUK:

Koçluk, kurum çalışanlarının (yönetici veya personel) potansiyellerini performansa dönüştürmek için kullanılan 21.yy en etkin insan kaynakları araçlarından biridir.

Bire bir koçluk görüşmeleri ile amaçlanan, kurumun vizyonunu benimseyecek, stratejilerini kendisinden beklenen şekilde gerçekleştirecek olan yöneticilerin ve çalışanların kişisel engellerinin kaldırılması, güçlü yanlarının tespit edilmesi ve bunları kullanmalarını sağlayarak, maksimum performansın elde edilmesidir.

Verilecek olan koçluk hizmeti hem çalışan hem yönetici açısından doğal bir KAZAN-KAZAN sonucu yaratır. Danışan olarak personelde kuruma aidiyet duygusu artarken; kurum sahibi ve yöneticilerinde ise, potansiyellerini maksimum kapasitede kullanan personelle çalışmak; hedeflerin gerçekleşmesi ve dolayısı ile kurum karını sağlar.

KAYRA Eğitim ve Danışmanlık’ta International Coaching Federation onaylı ADLER International Learning’in koçluk metodu uygulanmaya yetkin koçlar tarafından birebir koçluk görüşmeleri gerçekleştirilir.

3) PROFESYONEL SUNUM /EĞİTİM HAZIRLAMA:

Amacımız etkin ve başarılı olmasını istediğiniz her türlü sunumunuz /eğitimleriniz için size güncel ve profesyonel tasarım teknikleri ile yardımcı olmaktır.

  • Birlikte yapacağımız iş ortaklığında size sağlayacağımız hizmetler şunlardır:
  • Hedef kitlenizin analizi
  • Eğitim/Sunum sonrası arzu ettiğiniz kazanımlarının belirlenmesi
  • Materyal tasarımının gerçekleştirilmesi
  • Pilot uygulama yapılması

Size Kazandıracakları:

  • Zaman
  • Sunum/Eğitim teknikleri hakkında ileri düzeyde profesyonel bilgi
  • Nokta Atışı

4) ÖĞRENCİ KOÇLUĞU

Öğrenci Koçluğu, öğrencilerin potansiyellerini performansa dönüştürmek için kullanılan araçtır. Amacımız, öğrencinin mevcut durumundan istediği duruma geçişini kolaylaştırmak adına güçlü yanlarının keşfi ve bunları kullanarak, hedeflerini kolaylıkla gerçekleştirebilmesini sağlamaktır.

Sınav süreci gibi uzun ve zorlu bir süreçte, öğrencilerin istikrarlı bir şekilde başarıya ilerlemesi ve bunun bilimsel takibinin yapılması, hem öğrencinin hem de çevresindekilerin önemli kazanımlar elde etmesini sağlayacaktır.

KAYRA Eğitim ve Danışmanlık’ta International Coaching Federation onaylı ADLER International Learning’in koçluk metodu uygulanmaya yetkin koçlar tarafından birebir koçluk görüşmeleri gerçekleştirilir.