0507 365 65 15

Key

Key

NASIL YOLA ÇIKTIK?

Gülriz Andıç ‘ın 20 ve Tuba Alieviç’in 35 yıllık profesyonel olarak kişisel gelişim alanındaki deneyimlerinden yola çıkmış̧ ve özgün ve etkili bir yöntemdir.

Yaşam içindeki en ufak bir değişikliğin tüm yaşamı hatta yaşamları etkilediği inancıyla yola çıktık. “Gestalt, NLP, İmaj Terapi vs.” kısa, öz, pratik yöntemlerle zihne hitap eden ve içeriğinde Taoist ve tasavvuf felsefesini barındıran aynı zamanda beden terapi ve göz bebeğinden çalışan bir enerji olan KEY yöntemi oluştu.

Aslında yöntem her duygu ve düşünceyi tek tek irdeleyip kaynağı, kök inancı bulmak yerine büyük resmi görmeye yöneliktir. Zira her bir duygu ve düşünceyi büyük resmin içinde küçücük bir detaydır. Tıpkı insanın kozmosta bir nokta olması gibi.

PROGRAMIN AMACI NEDİR?
Amacımız her birime yasadıklarını teklik bilincinden bakmayı öğretmek ve enerjilerini bu şekilde nasıl kullanacaklarını hatırlatmaktır. Aslında öğrenilecek veya öğretecek bir şey yok bizim amacımız hatırlatmak, hatırlatırken de bireylere yürüdükleri yol her ne olursa olsun ışık olmak.

HERŞEY BİR SORUYLA BAŞLADI?
Bugüne kadar kullandığımız NLP, kuantum, regresyon, aile dizimi ve tüm enerji yöntemlerinde aynı konuyla ilgili sayısız çalışma yapmamıza rağmen neden içeriğin bitmediğiydi. Soruyu sorunca cevap da hazırlayıveriyor. Önce çalışmalarda terminolojimiz değişmeye başladı. Kendiliğinden uygulamalar çıkmaya ve son derece hızlı sonuçlar almaya başladık. Daha sonra gittiğimiz bir Kudüs gezisinin akabinde Gülriz’e gelen bir kanal bilgisiyle Key’in enerjisi de geldi. Tüm bilgiler göz bebeğinden düzeltiliyor ve hatırlatmalar da göz bebeğinden yapılıyor. Sonra Tuba bunu sistematik hale gelmesi yönünde çalışmaya başladı. Birlikte güzel bir sistem ortaya çıkıverdi. Daha sonra yaptığımız alan çalışmasında enerjisini beyaz bir kelebek olduğu ortaya çıkınca da ismini KELEBEK ETKİSİ YÖNTEMİ koyduk. Kısaltması da KEY oldu. O da uluslararası terminolojide anahtar anlamına gelince tamam bu oldu diyerek içimize sindi.

Olayları neden sonuca dayandırmak ve kaynağını araştırmak, hep dışlardan bir etki var ve ben onları bulup çözmeliyim diye kişileri spirütüel bir egoya kilitliyor. Bitmek tükenmek bilmeyen sorun bulma ve sorun çözme döngüsünde insanlar kayboluyor.
Bugüne kadar yaptığımız tüm bireysel çalışmalar ve atölyelerde aldığımız sonuçlar mükemmele yakın tam da istediğimiz gibi gerçekleşiyor. Yöntemin kolay ve çabasız uygulanması, zihnin de öğrenip bunu hayatının her alanında kullanır hale gelmesi önemliydi. Sonsuz sınırsız seçeneği olduğunu bilmeleri, olayları değiştirmekten çok dönüştürmelerini istiyorduk ve öyle de oldu.

PROGRAM İÇERİĞİ NASIL?
Tuba Alieviç ve Gülriz Andıç’ın yıllar süren mesleki deneyim ve kişisel gelişim yolculuklarında yoğunlukla çalıştıkları konular ışığında aşağıdaki dokuz atölye ortaya çıktı.

1. Anne Karnı Ve Doğum Travmaları
2. Yepyeni Bakış Açılarıyla Akaşık Kayıtlara Yolculuk
3. Kendi DNA’n mı? Atalarının DNA’sı mı?
4. Annemiz, Babamız, Tanrıya Bakışımız, Dünyayı Algılayışımız
5. Aşk ve İlişkiler
6. Parayı Sevmek, Bolluğu Seçmek
7. Güven, Cesaret, Eylem
8. Yalnızlıktan Tekliğe Yolculuk
9. Şifadan Hiçliğe

DİLEĞİMİZ?

Şuna inanıyoruz ki, aklın öğrenmediği hiçbir enerji çalışmıyor. Bilimsel verilere dayanan bilgi vermek bizim için her zaman önemlidir. O yüzden yaptığımız her şeyde aklın kabul etmeyeceği hiçbir bilgi yoktur.

Bu yepyeni bir alan ve enerji. Türkiye’den çıkıp tüm dünyaya yayılması en büyük dileğimiz.

NEDEN BU PROGRAMA KATILMALIYIM?

Sistemi çözmek, işleyişini anlamak, hayata iyi ve kötü, doğru ve yanlış, pozitif-negatif bilinci yerine NÖTR bilincinden bakmayı öğrenmek. Bunu için bilgilendirme, zihni kozmik bilinç düzeyinde düşünmeye teşvik etmek ve öğretmek.

Tüm bunları hayatına çok kolay bir yöntem olan KEY enerjisiyle uygulamak.

PROGRAMA KİMLER KATILABİLİR?

18 + yaş üstü herkes katılabilir.

PROGRAM İÇERİĞİ NEDİR?
1. ANNE KARNI DOĞUM TRAVMALARI
Anne karnı hayatımızın başlangıcıdır. Annenin yasadığı duygu ve düşünceler bizi biz yapar. Bizim en derin en saklı ve en güçlü̈ duygularımız anne karnında oluşur. KEY yöntemi ile anne karnından doğuma doğumdan bugüne kadar olan bütün travmatik izler dönüştürülerek, nefes ve beden terapisi ile de hücre hafızasından temizlenecektir.

2. YEPYENİ BAKIŞ AÇILARI İLE AKAŞİK KAYITLARA YOLCULUK
Evrenin belleği anlamına gelen akaşik kayıt, yaradılışın başından sonuna kadar var olan sonsuz sınırsız bilgiyi içeren zamansız, mekansız bir tür arşivdir. İnsan ihtiyacı olan her şeyi fark etse de etmese de bu sonsuz sınırsız bilgi kaynağından alır. Yaşamımızda bizi farklı kılan kaynaktan çektiğimiz kayıtlardır.
Hangi bilgiyi nasıl alacağınız potansiyelinin kendinizde olduğunu bilseydiniz…
Ezber bozacak bu çalışma ile sisteme ve kendinize yepyeni bakış̧ acıları geliştirecek, günlük yaşamınızda görmenizin mümkün olmadığı kör noktaları ortaya çıkartarak program kaydınızı daha yüksek bilinçlere taşımanız sağlanacaktır.

3. KENDİ DNA’ n mı, ATALARININ DNA’sı mı?
İnsan geçmişte yaşananları geleceğe aktararak zamanda akan bir varlıktır. Var oluşta her yaşanmışlık bize atalarımızın DNA’sından akar ve onların deneyimini depolayan sonsuz, sınırsız ve eşsiz bir işleyiş̧ vardır. İnsanlık geçmişi tüm deneyimlerin depolandığı morfo genetik adı verilen bir hafıza alanına sahiptir. Bilgi nesilden nesile DNA ile aktarılır ve bu aktarımdan kaçışımız yoktur. Yapmamız gereken sadece DNA ile aktarılan olumsuz, kısıtlayıcı, zorlayıcı enerjileri evrensel bütünlüğe uyumlu bir şekilde dönüştürmektir.

Morfo genetik alanı iyice anlayıp, insan olmanın sorumluluklarını üstlenme bilinci ile sadece kendimize değil, kolektif bilinç̧ altına da KEY yöntemi ile yüklemeler yapılacak, böylece sizden sonraki nesillere olumlu bir miras bırakmanız sağlanacaktır.

4. ANNEMİZ- BABAMIZ- TANRIYA BAKIŞIMIZ- DÜNYAYI ALGILAYIŞIMIZ
Hepimiz teklikten çokluğa doğuyoruz. Var oluş̧ kaynağımız anne ve babamızdır. Çekirdek aile en küçük toplumsal birliktir. Buradaki birlikteliğin çerçeveleri dünyayı algılayış̧ şeklimizi oluşturur. Bunun sonucunda evrensel düzene yani Tanrı’ya bakışımız düzenlenir.
Hedefimiz anne, baba – dünyayı algılayış̧, -Tanrı’ya bakış̧ üçgeninde (Bilinç̧- Bilinçaltı- Kalp) saf potansiyel sevgi enerjisinin sonsuz sınırsız akışını sağlamak için, sistemin işleyiş̧ düzenini tam anlamıyla fark etmenize aracılık etmektir.
Annenize, babanıza, dünyaya nasıl baktığınızı öğrenmek ister misiniz?
Bildiğinizi zannettiğiniz bakış̧ açılarınızdan çok daha zengin, farklı hatta ve hatta sınırsız bakış̧ açıları var. Ve daha da ötesinde dünyaya sonsuz sınırsız saf potansiyel enerji olarak bakmak size neleri fark ettirir?

5. AŞK VE İLİŞKİLER
Madde hayatında yaşadığımız aşk ve ilişkilerin şeklinin belirleyicisi aslında özümüzle olan ilişkimizdir. Yaşadığımız ilişkiler bazen bizi mutluluğun doruklarına çıkarırken, bazen de karanlığın derinliklerine sürükler. Derinliklerde uzun süre kalmak bizi umutsuz ve karamsar kılar. Dolayısı ile sadece aşk da değil, diğer ilişkilerde de tıkanmalar olur ve hayat zorlaşır.
Aşk ve ilişkilerin matematiksel formülünü̈ öğreneceğiniz, cevap veremediğiniz soruların karşılığını kolaylıkla bulabileceğiniz ve kendi formülünüzü nasıl yaratacağınızı öğrenebileceğiniz bir atölye çalışmasıdır.

6. PARAYI SEVMEK- BOLLUĞU SEÇMEK
Para yaşamınızda amaç̧ mı, araç̧ mı?
Şu anda yaşamınızda iş bulma süreci, birikim yapamama, çalıştığının karşılığını alamama vb. parasal sıkıntılar olabilir. Her şey enerjiden var olduğu için dolayısıyla para da bir enerjidir. Aslında para, bolluk enerjisinin maddi hayattaki yansımasıdır. İçimizdeki yaratıcı potansiyelin bulunduğu kaynaktır ve kendimizi ifade etme şeklimizdir.
Bu enerjiyi cebinize mi kalbinize mi koyacağınızın kararını siz vereceksiniz!
Bu atölye çalışmasında kafanızdaki para ve bollukla ilgili soru işaretlerini KEY ile dönüştürüp dengeleyeceğiz. Ruhsal olgunlaşma hanenize artı bir katkı sağlamak için yeni yolları keşfetmeye hazır mısınız?

7. GÜVEN – CESARET –EYLEM
Hayat değişim ve dönüşüm döngüleri ile vardır ve var olmaya devam edecektir. Örneğin; evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, işten ayrılma değişim anlamına gelir. Ancak değişim bazen korku yaratır bu da bizim dönüşmemize engel olur. Belirsizlik yeni durum demektir, İnsanın en büyük korkusu da belirsizliktir. Dolayısıyla yeni durumlarda korku hissetmek doğaldır. Çünkü̈ bilmediğimizden korkarız.

Korkuları cesaretle karşılayıp, güven duygusu ile dinlemek eyleme geçmemiz için ilk ve en önemli adımdır. KEY yöntemi ile korkuyu güven ve cesarete dönüştürüp, yepyeni bakış̧ açıları ile yepyeni eylem planları oluşturacağız.
Yeni bir değişime cesaret ve güven ile eylem planlarınızı hazırlamanız için bekliyoruz.

8. YALNIZLIKTAN TEKLİĞE YOLCULUK
Anne karnından başlayan yolculuğumuzun son çalışmasında amacımız sizin dünyada tek ve biricik olduğunuzu hatırlatmaktır.
Yalnızlık bu dünyaya ait iken teklik sonsuzluk ve sınırsızlıktır. Yalnızlık eksik hissettirirken teklik tam olduğunu hissetme durumudur. Yalnızlık üzücü ve korkutucuyken teklik mutluluk ve her zaman iyi hissetme halidir.
Kök çakradan çıktığımız yolculuğumuz, taç̧ çakranın bilinci ve aktivasyonu ile sonlanacaktır. Zaten tam ve mükemmel olduğunuzu hatırlamanızdaki son engeli bulup, dönüştürmenin yoluna ışık olacağız.
Dünyaya ve yaşama teklik bilincinden bakmaya hazır mısınız?

İnsan bedeninden enerjinin dışarı doğru aktığı üç nokta vardır. Ellerin içi ayakların altı ve gözler.

El içi ve ayakaltı ile madde ile doğrudan temas halindeyizdir. Ama gözler fiziksel temasa ihtiyaç duymadan enerjiyi dışarı aktarır. Gözle nereye bakarsak enerji oraya yönelir:

Gözün anatomik yapısı sebebiyle enerji akımı hiçbir engelle karşılaşmadan direk gözden akar. KEY enerjisinin gözden inisiyasyonu ve kaynaktan direk bağlantıyla akış süreci güçlü çözülmeler ve şifa sağlamaktadır.

Bu atölye gözden göze KEY frekansını aktararak kişinin şifa gücünü hatırlama ve buna uyumlanma sürecini içerir.

Şifa hayatımızın her anında her alanında hali hazırda mevcut. Bizim sadece ona uzanmamız ve hayatımıza geçirmemiz için beklemekte.
Bu dokuz atölyenin sonunda şifaya ve şifalanmaya, derinlere dalmaya, biraz daha aydınlanmaya yaklaşmamız için neye ihtiyacımız varsa onun kapılarını açıyoruz.

Ellerle verilen şifa tekniğinden çok daha farklı ve güçlü ve yepyeni bir kanal olan KEY gözden göze şifa yöntemini öğrenmeye ve uygulamaya bekliyoruz.